Ogrody wertykalne…

zielone obrazy, zielone ściany czy mobilne żywe ściany stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Są też naturalnym elementem, cząstką przyrody, która trafia do naszego bezpośredniego otoczenia i poprawia jego klimat.

Jeśli kochają Państwo rośliny i podoba się Państwu ten typ nowoczesnej aranżacji, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i stworzenia samemu własnego wewnętrznego ogrodu wertykalnego lub zewnętrznej zielonej ściany.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

+48 536-995-047

ogrodwertykalny@gmail.com

ul. Wiatraki 3E, 21-400 Łuków

Nasza firma od lat specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu ogrodów wertykalnych.

Jesteśmy producentem paneli do wykonywania zielonych ścian – PlantaUp. Klientom dostarczamy  materiały dzięki którym sami mogą spróbować swoich sił w tworzeniu zielonych ścian. 

NASZE REALIZACJE

Zielone ściany – Twój świat

Z projektowania i wykonywania pionowych ogrodów można czerpać radość zarówno jako architekt, jak i osoba prywatna. Samodzielny montaż ogrodu, obsadzenie go roślinami i ich pielęgnacja, pozwala poczuć satysfakcję z posiadania zieleni we wnętrzu, a także realizacja hobby i sposób na wypełnienie czasu. Efekty zaskoczą i spodobają się każdemu, kto będzie miał okazję podziwiać unikalne kompozycje tworzone przez Ciebie.

Wszystkie przedstawiane przez nas ogrody wertykalne, zielone ściany są wykonane przez nas lub przez naszych klientów z użyciem zakupionych materiałów w sklepie. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć, na których prezentujemy wewnętrzne i zewnętrzne zielone ściany.

Poradniki Wideo

Czekamy na kontakt…

+48 536-995-047

ogrodwertykalny@gmail.com

UL. WIATRAKI 3E, 21-400 ŁUKÓW

Zielona ściana z żywych roślin to piękna ozdoba firmy lub mieszkania. Jeśli chcą Państwo spróbować swoich sił w tworzeniu własnych, unikalnych ogrodów wertykalnych, u nas zakupią Państwo nie tylko niezbędne materiały, ale i uzyskają wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Pomożemy w wyborze gatunków i metod odpowiednich do warunków panujących w mieszkaniu. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy!