Polityka prywatności

Bezpieczeństwo i prywatność osób odwiedzających serwis ogrody-wertykalne.pl jest moim priorytetem. Niniejsza polityka prywatności określa zasady korzystania z serwisu oraz informacje, które zbierane są podczas jego odwiedzania.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany Polityki prywatności w dowolnym momencie. Zmiany do polityki prywatności nie wpłyną na podstawową zasadę: DANE OSOBOWE NIGDY NIE SĄ UOSTPNIANE OSOBOM TRZECIM.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Prywatności.

Dane osobowe

Podczas pobytu na blogu ogrody-wertykalne.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które możesz zostać proszony, to zazwyczaj Twoje imię lub pseudonim oraz adres e-mail. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o inne dane osobowe. Zawsze wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania określonej usługi czy części serwisu.

Zawsze masz możliwość odmowy podania danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje tylko tę czynność, do której były one niezbędne. Pozostałe usługi będą działały prawidłowo i bez ograniczeń.