Ogrody wertykalne…

zielone obrazy, zielone ściany czy mobilne żywe ściany stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Są też naturalnym elementem, cząstką przyrody, która trafia do naszego bezpośredniego otoczenia i poprawia jego klimat. Jeśli zachwycił Państwa chrobotek reniferowy, mech na ścianie lub bujna kwiatowa kompozycja, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i stworzenia własnego wertykalnego ogrodu. 

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

+48 506-995-047

ogrodwertykalny@gmail.com

ul. Wiatraki 3E, 21-400 Łuków

Nasza firma od lat specjalizuje się w komponowaniu i tworzeniu wertykalnych ogrodów. Klientom dostarczamy również materiały i rośliny, dzięki którym sami mogą spróbować swoich sił w uprawie na panelach. 

NASZE REALIZACJE

Zielone ściany – Twój świat

Z projektowania i wykonywania pionowych ogrodów można czerpać radość zarówno jako zawodowy dekorator, jak i osoba prywatna. Uprawianie roślin, dobieranie gatunków, tworzenie atrakcyjnych kompozycji i odkrywanie tajemnic natury to nie tylko pomysł na hobby i wypełnienie czasu. Efekty zaskoczą każdego, kto będzie miał okazję podziwiać unikalne kompozycje.

Wszystkie przedstawiane przez nas ogrody wertykalne i zielone ściany są wykonane przez naszą firmę. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć, na których prezentujemy pionowe ogrody jedno- i wielogatunkowe, a także mech na ścianie i zielone obrazy.

Poradniki Wideo

Czekamy na kontakt…

+48 506-995-047

ogrodwertykalny@gmail.com

UL. WIATRAKI 3E, 21-400 ŁUKÓW

Zielona ściana z roślin, mchów lub porostów będzie piękną ozdobą firmy lub mieszkania. Jeśli chcą Państwo spróbować swoich sił w tworzeniu pięknych, unikalnych ogrodów wertykalnych u nas zakupią Państwo nie tylko niezbędne materiały, ale i uzyskają wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Pomożemy w wyborze gatunków i metod odpowiednich do warunków panujących w mieszkaniu. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy!